Register

A password will be e-mailed to you.

Vývojári z Rockstar Games sú známi skôr striedmejšou propagáciou svojich titulov, kde sa sem tam dočkáme nejakej porcie obrázkov, či traileru. Rockstar Games však trochu menia pravidlá a už dnes sa dočkáme nového gameplay videa z Red Dead Redemption 2.

Pre väčšinu priaznivcov tejto firmy a ich tvorby ide o príjemnú správu, pričom oficiálnych gameplay záberov Red Dead Redemption 2 sa dočkáme o 17:00 SECČ. Po dlhšom čakaní tak konečne dôjde k bližšiemu odhaleniu samotnej hrateľnosti. Vývojári prezradili, že kladú veľký dôraz najmä na uveriteľnosť príbehu a súčasne i otvoreného sveta. Ten má byť v porovnaní s ostatnými hrami od Rockstar Games ešte interaktívnejší a uveriteľnejší.

Výraznou zmenou údajne prejdú aj NPC postavy. Tie sa budú podľa tvorcov tohto očakávaného westernu správať pomerne nepredvídateľne a postupom času sa budú meniť. Okrem toho sa budú meniť aj samotné budovy. To všetko bude záležať aj na našom spôsobe hrania a interakcii s okolitým svetom. Taktiež nemáme očakávať žiadne výplňové misie a či už príbehové, alebo tie vedľajšie, majú priniesť čo najväčšiu kvalitu. Red Dead Redemption 2 budeme môcť každopádne zahrať už 26. októbra 2018 na PlayStation 4 a Xbox One, pričom špekuluje sa aj o PC verzii. Tá však zatiaľ nebola potvrdená.

Komentuj!