Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) spustila anketu Volba hráčů s cieľom zistiť, ktorá hra naprieč všetkými generáciami konzol PlayStation® bola najlepšia a na ktorú spomínajú českí a slovenskí hráči dodnes.

Hlasujúci  neprídu skrátka a PlayStation si spoločne s partnerom ankety, spoločnosťou T-Mobile pripravil mnoho hodnotných cien vrátane mobilného telefónu Sony Xperia, domáceho internetu na rok zdarma či ročné členstvo PlayStation® Plus.

Hlasovať v tejto ankete môžu všetci PlayStation hráči s trvalým pobytom na území ČR a SR, vlastniaci svoje unikátne PSN ID do 16. augusta 2018, 23:59, kedy bude anketa ukončená.

Kompletné pravidlá, výpis cien a hlavne hlasovací portál nájdete na webe http://www.volbahracu.cz/.

 

 

Zdroj: tlačová správa

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky