Register

A password will be e-mailed to you.

The Walking Dead od štúdia Telltale Games sa blíži k záveru. Už tento mesiac odštartuje štvrtá, posledná sezóna s názvom The Final Season. Príbeh malej Clementine, s ktorou sa stretávame už od prvej série sa konečne uzavrie. A hoci The Walking Dead patrí medzi najobľúbenejšie značky od Telltale, tretia sezóna bola fanúšikmi prijatá rozporuplne. Pokiaľ ste však majiteľmi PlayStation 4, prípadne Xboxu One, potom si môžete vyskúšať demo, ktoré vám napovie, čo na vás bude v poslednom dobrodružstve Clementine a mladého Ajaya čakať.

Nie je nutné sa obávať, že si vďaka demoverzii pokazíte zážitok z hrania prvej epizódy, nakoľko má zmienená ukážka iba zhruba pätnásť minút. Pokiaľ nemáte možnosť zahrať si hru v predstihu, keďže hrávate na PC, prípadne Nintende Switch, kam hra dorazí neskôr, potom si môžete pozrieť naše video, v ktorom sme zachytili priechod celou demoverziou. Video neobsahuje žiaden komentár, takže vás nič nebude rušiť pri pozeraní a vychutnávaní si atmosféry post-apokalyptického sveta plného nemŕtvych.

Hoci je The Final Season poslednou sezónou, ide iba o záver príbehu Clementine. Štúdio Telltale Games totiž nevylučuje, že sa do tohto sveta niekedy v budúcnosti vrátia, no už v inom príbehu zameranom na úplne nové postavy. To je však hudba budúcnosti, ku ktorej ani nemusí dôjsť. Na záver iba pripomíname, že prvá epizóda The Walking Dead: The Final Season vychádza 14. augusta, pričom ju budú nasledovať ešte tri ďalšie epizódy. Uvedený dátum vydania platí pre platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One, keďže ako už bolo zmienené, na Nintendo Switch hra dorazí neskôr v tomto roku.

Komentuj!