Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Už dlhšiu dobu vieme, že americké štúdio Insomniac Games, autori konzolových hitov ako napríklad Spyro The Dragon alebo Ratchet and Clank, pracuje na novej hre so Spider-Manom. Postupne sa dozvedáme detaily o hrateľnosti, svete a tentokrát aj o antagonistoch, na ktorých sa v hre môžeme tešiť. 

Viaceré predošlé gameplay videá nám naznačili, že pôjde o poriadne akčnú záležitosť, ktorá bude svojím súbojovým systémom trochu pripomínať batmanovskú sériu Arkham, o ktorú sa postaralo prevažne štúdio Rocksteady Studios. Samozrejme, Spider-Man nie je nútený držať sa pri zemi a preto sa boje javia o niečo dynamickejšie, zábavnejšie a otvorenejšie, no všetko zatiaľ môžeme hodnotiť iba z prezentovaných gameplay videí. Niektoré zahraničné portály, ktoré mali možnosť si Spider-Mana vyskúšať, tiež chvália prepracovanosť mesta, množstvo bonusových aktivít ako aj skvelý pocit z pavučinového preháňania sa po virtuálnom New Yorku.

Zoznam potvrdených antagonistov je pomerne rozsiahly, avšak z tých najznámejších môžeme spomenúť napríklad bossa celého podsvetia Kingpina, Normana Osborna, Shockera, či Vultura, ktorý sa objavil aj v najnovšom filmovom spracovaní s názvom Spiderman: Homecoming. Mnohí fanúšikovia sa však pýtali, či sa dočkáme aj Venoma, symbiotického mimozemšťana, ktorý pre svoje prežitie potrebuje ľudského hostiteľa. Podľa samotných vývojárov sa však Venom nebude vyskytovať v tejto očakávanej exkluzivite. To niektorých fanúšikov príliš nepotešilo a vďaka tomu začali vznikať rôzne konšpiračné teórie. Už 4. októbra 2018 totiž zavíta do kín oficiálny film, ktorý bude venovaný Venomovi a niektorí nadšenci sa domnievajú, že v tento dátum vyjde DLC, ktoré pridá do hry buď túto postavu alebo príbehové questy s ňou. Momentálne sa však jedná iba o nepravdepodobné dohady.

I napriek tomu sa na Spider-Mana rozhodne tešíme, pričom titul nám bude môcť svoje kvality predviesť už 7. septembra 2018 a to exkluzívne na konzoli PlayStation 4.

 

 

Komentuj!

komentárov