Register

A password will be e-mailed to you.

Už je to nepísanou tradíciou, že v treťom kvartáli každého roka vychádza nový ročník virtuálneho wrestlingu. Ani rok 2018 nie je žiadnou výnimkou a preto tu máme steroidovú dávku informácii ohľadom WWE 2K19, ktorá v sebe zahŕňa dátum vydania, mená najväčších hviezd, ako aj predstavenie zaujímavej výzvy za milión. 

Ako prvé môžeme spomenúť, že sme sa nedočkali žiadneho gameplay videa. Preto hrateľnosť zatiaľ nemôžeme hodnotiť, no všetci fanúšikovia isto dúfajú, že sa titul nebude príliš podobať na predošlé dva ročníky. Pri iných športových tituloch by to možno až tak nevadilo, avšak kvalita série WWE 2K má posledné dva roky klesajúcu tendenciu, kde sa hráči stále viac a viac sťažujú na grafickú monotónnosť hier, nespočetné množstvo bugov a veľmi málo inovácii medzi ročníkmi. Snáď sa to WWE 2K19 podarí zlomiť a séria sa vráti späť na vrchol.

Tohtoročnou tvárou 2K bude A. J. Styles, ktorý dlhé roky pôsobil v spoločnosti Total Nonstop Action Wrestling, ako jeden zo štyroch hlavných športovcov. Veľmi zaujímavou je každopádne výzva s názvom WWE 2K19 Million Dollar Challenge, ktorá bude určená pre majiteľov konzol PlayStation 4 a Xbox One. Ak sa chcete zúčastniť tejto súťaže, najprv však musíte uspieť v novom autormi pripravovanom móde.

Následne bude úlohou zapísaného účastníka vytvoriť promo video, v ktorom dokáže, že je v jeho silách poraziť virtuálneho A. J. Stylesa. V prípade, že vaše video zaujme, máte šancu postúpiť do semifinále, pričom pokiaľ pokoríte ďalších troch hráčov, dostávate sa do veľkého finále. V ňom sa stretne v dueli so slávnym wrestlerom, a pokiaľ ho náhodou porazíte, vyhrávate milión dolárov. Rozhodne sa jedná o zaujímavý spôsob propagácie nadchádzajúceho titulu.

V súpiske najnovšieho ročníku sa objavujú ako ostrieľané mená, tak aj zopár nových nádejných bojovníkov, pričom nechýbajú, po vzore minulých ročníkov, ani ženské zápasníčky. Zoznam mien je nasledovný:

 1. AJ Styles
 2. Alexa Bliss
 3. Alicia Fox
 4. Apollo Crews
 5. Asuka
 6. Becky Lynch
 7. Big E
 8. Brie Bella
 9. Brock Lesnar
 10. Carmella
 11. Cesaro
 12. Charlotte
 13. Finn Balor
 14. Jeff Hardy
 15. Jinder Mahal
 16. John Cena
 17. Kane
 18. Kofi Kingston
 19. Lana
 20. Matt Hardy
 21. Naomi
 22. Nia Jax
 23. Niki Bella
 24. Randy Orton
 25. Rusev
 26. Sasha Banks
 27. Seth Rollins
 28. Sin Cara
 29. The Undertaker
 30. Triple H
 31. Xavier Woods

Dátum vydania WWE 2K19 je momentálne stanovený na 9. októbra 2018 a dočkať by sa mali majitelia PC, PlayStation 4 a Xbox One. Na niektorých zahraničných portáloch sa však povráva, že by sme sa mohli dočkať aj Nintendo Switch verzie. Hra vyjde v dvoch edíciách, konkrétne štandardnej a deluxe edícii, ktorá okrem iných rozličných bonusov umožní hráčom vstúpiť do titulu o päť dní skôr, než ostatným.

Komentuj!