Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Minulý rok nás príjemne prekvapil titul Nioh, aspoň teda jeho kvalitou. Keďže sú aktuálne populárne hardcore hry alá Dark Souls, Nioh zabodoval a titul si dokázal vybudovať rozsiahlu základňu fanúšikov. A ak patríte medzi nich, určite vás poteší správa, že Team Ninja a Kou Shibusawa chystajú pokračovanie.

To sa ukázalo svetu na tlačovej konferencii Sony, kde sme mohli vidieť prvý teaser trailer. Dozvedeli sme sa, že hra bude pomenovaná jednoducho Nioh 2 a podľa všetkého ponúkne pokračovanie po vzore klasickej šablóny. To znamená, že dorazí krajšie, väčšie a veríme, že i lepšie pokračovanie. Viac informácií zatiaľ nepadlo, a tak nám musí postačovať iba už spomínané video.

Zdroj: tlačová konferencia Sony

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky