Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Máme pred sebou predposlednú veľkú tlačovú konferenciu v rámci tohtoročnej E3. Na rad prichádza francúzsky Ubisoft, ktorý nám určite bude chcieť predstaviť množstvo zaujímavých noviniek. Čo konkrétne nás čaká a neminie?

V prvom rade príde reč na Assassin’s Creed Odyssey, ktorý by sa nám konečne mal naplno odhaliť. Už tu boli úniky, teraz je rad na dávku oficiálnych informácií. Chýbať nebude ani Tom Clancy’s The Division 2, ktorý sme síce mohli vidieť už včera na Microsofte, no Ubisoft si určite nenechá príležitosť ukázať niečo ďalšie. Dozaista nebude chýbať ani tanečné kolo s ďalším dielom Just Dance. Okrem toho pravdepodobne uvidíme The Crew 2, Skull & Bones, Beyond Good & Evil 2, Starlink: Battle for Atlas a Transference. Dočkať sa máme viacerých veľkých prekvapení, no na záver príde pokračovanie Tom Clancy’s Splinter Cell. Táto hra je našim favoritom na záverečné prekvapenie, no nakoniec môže byť všetko inak. Pravdu sa dozvieme už o 22:00 nášho času, tak konferenciu nezabudnite sledovať.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky