Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Vyzerá to tak, že sa počet prekvapení, ktoré boli nachystané na tohtoročnú E3 neustále zužuje. Najskôr existenciu mnohých titulov “prepálil” Wallmart, no úniky sa nie a nie zastaviť ani teraz, tesne pred samotnou akciou. Vďaka úniku na Steame sme si tento raz mohli potvrdiť, že nás v dohľadnej dobe čaká Just Cause 4.

Existenciu hry najskôr vo svojom úniku prezradil už spomínaný Wallmart, no to ešte nemuselo nič znamenať. Ak sa však nejaká hra objaví na Steame a ponúka predobjednávku, je možné jej príchod považovať za hotovú vec. A to sa dnes ráno stalo hre Just Cause 4.

Obrázok dostupný pri predobjednávke by mohol predstavovať box art titulu a napovedať, kam by sa Rico Rodriguez mohol v najnovšom dobrodružstve vypraviť. Vývojári zo štúdia Avalanche a ani vydavateľ titulu Square Enix sa zatiaľ k úniku nevyjadrili, no nemajú ani dôvod. Square Enix totiť po niekoľkých rokoch chystá na E3 tlačovú konferenciu, a tak sa všetky potrebné podrobnosti dozvieme práve počas nej. Iba pre upresnenie, konferencia sa bude konať v pondelok 11. júna o 19:00 hodine nášho času.

Zdroje: Kotaku, Polygon

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky