Register

A password will be e-mailed to you.

Herná séria NBA 2K patrí k tomu najlepšiemu, čo na poli športových hier môžete zohnať. I keď sa každý rok objavuje nový diel, autori vždy zvládnu prekvapiť a priniesť hráčom niečo nové. Inak tomu nebude ani tento rok, keďže nás čaká ročník oslavujúci dvadsiate výročie od vydania prvého dielu. A box art špeciálnej 20th Anniversary Edition nebude zdobiť nik iný, než legendárny LeBron James.

Nový ročník najobľúbenejšieho virtuálneho basketbalu od Visual Concepts, samozrejme, dorazí aj v štandardnej edícii. Na virtuálnej palubovky bude možné vyraziť 11. septembra na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintende Switch. Okrem poslednej zmienenej platformy budú k dispozícii ako digitálne, tak i fyzické kópie hry, majitelia Switchu sa budú musieť uspokojiť iba s digitálnou distribúciou. Omnoho zaujímavejšia je však už spomínaná NBA 2K19 20th Anniversary Edition, na ktorú sa pozrieme detailnejšie.

Výročná edícia NBA 2K19 prinesie fanúšikom množstvo bonusov, pričom tej “najsladší” spočíva v tom, že si hru bude možné zahrať už o štyri dni skôr, a teda 7. septembra. Ako už bolo spomenuté, tvárou 20th Anniversary Edition je LeBron James, ktorý je veľkým fanúšikom tejto série, pravdepodobne najlepším hráčom NBA všetkých čias, a tak sa výberu nemožno čudovať. To, samozrejme, nebude jediná spojitosť s týmto basketbalistom. Okrem toho sa možno tešiť na tematicky ladený obsah, ktorý oddanej komunite prinesie radosť. Konkrétne pôjde o in-game bonusy pre digitálnu verziu NBA 2K19 20th Anniversary Edition v podobe:

 • 100,000 jednotiek virtuálnej meny,
 • 50,000 MyTEAM bodov,
 • 20 MyTEAM ligových balíčkov (každý týždeň obdržíte jeden),
 • zafírová karta LeBrona Jamesa pre MyTEAM,
 • 10 MyTEAM Heat Check balíčkov (každý týždeň dorazí jeden počnúc štartom NBA sezóny),
 • 5 tematických nástenných malieb LeBron pre MyCOURT,
 • LeBron MyCOURT dizajn,
 • King’s Collection – Nike LeBron odevy a obuv (25 párov!).

Fyzické kópie NBA 2K19 20th Anniversary Edition (okrem vyššie uvedeného digitálneho obsahu) navyše obsiahnu:

 • plagát NBA 2K19 s Lebronom Jamesom,
 • NBA 2K nálepky,
 • náramok obsahujúci charakteristické LeBronove slová.

O niečo horšia správa je, že špeciálna NBA 2K19 20th Anniversary Edition bude vo fyzickej podobe dostupná iba pre hráčov na PlayStation 4 a Xboxe One. Fanúšikovia hrajúci na PC či Nintende Switch si na bonusy z fyzickej edície budú musieť nechať zájsť chuť, pretože pre tieto platformy bude k dispozícii iba digitálna verzia titulu. Známa je už aj cena, ktorá síce nebude najnižšia, avšak suma 99.99€ je za podobné edície vcelku bežná.

Nedočkaví fanúšikovia sa budú môcť na MyCAREER v NBA 2K19 navnadiť dokonca ešte o čosi skôr, pretože už 31. augusta bude k dispozícii NBA 2K19: The Prelude, avšak iba pre PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: tlačová správa

Komentuj!