Register

A password will be e-mailed to you.

Logitech G, značka spoločnosti Logitech , predstavila bezdrôtovú hernú myš Logitech® G305 LIGHTSPEED. Táto myš novej generácie ponúka všetkým hráčom bezdrôtovú technológiu LIGHTSPEED™, snímač HERO™ (High Efficiency Rated Optical) a osvedčený dizajn. Myš Logitech G305 využíva exkluzívnu bezdrôtovú technológiu Logitech G LIGHTSPEED pre hranie s rýchlejšou odozvou než u väčšiny drôtových myší. Navyše je vybavená revolučným snímačom Logitech G HERO, ktorý dokáže dosiahnuť vyšší výkon pri 10-krát nižšej spotrebe energie než u predošlej generácii myší. S Logitech G305 už nie je dôvod, prečo aby ste museli hrať pripútaní obťažujúcim káblom k počítaču.

Už mnoho rokov vyvíjame bez prestávky bezdrôtové periférie, aby boli rýchlejšie ako káblové produkty našich konkurentov,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ oddelenia Logitech Gaming. „Počas tejto práce sme zdokonalili technológie bezdrôtových myší natoľko, že pomohli k víťazstvu radu profesionálnych e-športovcov a vydobyli si ich dôveru. Uvedením novej myši G305 chceme sprístupniť rovnaké špičkové technológie všetkým hráčom. S G305 získajú snímač HERO aj bezdrôtový prenos Lightspeed už za 59.99€. Nikdy nebola vhodnejšia doba na prechod na bezdrôtové ovládanie.“

S myšou Logitech G305 môžete hrať na špičkovej úrovni vďaka prvotriednemu snímaču HERO. Tento snímač má neuveriteľne nízku spotrebu energie, vysokú rýchlosť snímania 400 IPS a rozlíšenie až 12 000 DPI bez akcelerácie a vyhladzovania. Vstavaná ultra rýchla bezdrôtová technológia Lightspeed s rýchlosťou odozvy 1 ms, plne optimalizovaným bezdrôtovým prenosom a mimoriadnou spoľahlivosťou umožňujú reagovať na herné situácie pohotovejšie než s bežnou drôtovou myšou a zvádzať tak aj najnáročnejšie súboje.

Extrémne nízka spotreba energie snímaču HERO zaručuje, že batéria vydrží prekvapivo dlho. V režime maximálneho výkonu s rýchlosťou odozvy 1 ms môžete s jedinou AA batériou hrať nepretržite až 250 hodín. Na predĺženie výdrže batérie až na deväť mesiacov môžete prepnúť pomocou programu Logitech Gaming Software (LGS) do pomalšieho úsporného režimu s rýchlosťou odozvy 8 ms.

Aj keď je myš Logitech G305 napchatá špičkovými technológiami, nie je veľká ani ťažká. Vďaka dômyselnému konštrukčnému riešeniu a mimoriadne efektívnemu využitiu energie batérie je mechanicky odolná, no napriek tomu kompaktná, a váži len 99 gramov, aby sa s ňou dalo rýchlo a presne manipulovať. Logitech G305 sa hodí na hranie doma na stolovom počítači aj pre herné turnaja na notebooku. Vyrába sa v čiernej alebo bielej farbe.

Cena a dostupnosť

Bezdrôtová herná myš Logitech G305 Lightspeed by mala byť u nás k dispozícii od júna 2018 u herných predajcov Logitech za odporúčanú maloobchodnú cenu 59.99 €. Pre získanie ďalších informácií navštívte prosím web či blog alebo sa k nám pripojte na Facebooku.

Komentuj!