Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Iba nedávno nám Bethesda odhalila nový Fallout, ktorý nesie pomenovanie Fallout 76. Ak niekto očakáva plnohodnotný nový diel, bude pravdepodobne sklamaný, keďže má ísť o online survival titul pripomínajúci hry ako Rust, prípadne DayZ. To možno skalných fanúšikov značky príliš neteší, no na druhej strane je treba uznať, že práve tento žáner je spoločne s battle royale aktuálne veľmi populárny. Ak sa vám novinka trafila do vkusu, možno na ňu nebudete musieť čakať veľmi dlho.

O únik sa tentokrát postaral Amazon UK, ktorý mal najskôr pri hre uvedený dátum vydania na 31. decembra, no išlo iba o bežne používaný placeholder. Tomu je však koniec, nakoľko sa dátum vydania zmenil na 31. júla, a to pre všetky platformy. Hoci znie vydanie počas letných prázdnin zvláštne, no Bethesda by mala vďaka neexistujúcej konkurencii a hernému suchu pomerne slušnú šancu zabodovať.

Tomuto dátumu nahráva do karát i skutočnosť, že deň pripadá na utorok, ktorý už mnoho rokov slúži pre vydavateľské spoločnosti ako primárny deň v týždni na vydávanie nových hier. V posledných rokoch je taktiež u Bethesdy zvykom, že hry, ktoré oznámi i čoskoro vydá, takže by to mohlo v tomto prípade vyjsť. V každom prípade, či ide o skutočný dátum vydania, alebo podvrh sa dozvieme až počas tlačovej konferencie Bethesdy v rámci výstavy E3, ktorú má spoločnosť naplánovanú na noc z nedele na pondelok o 3:30 hod. nášho času.

Zdroj: Destructoid

Komentuj!

komentárov