Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Iba včera sme publikovali recenziu na očakávaný horor Agony. Ak ste ju nečítali, určite to napravte. Dozviete sa, či počin dopadol podľa očakávaní a dokázal uspokojiť fanúšikov a backerov, ktorí hru podporili cez Kickstarter. Písaná recenzia síce zostáva čo sa informácií týka prioritná, no hovorieva sa, že je lepšie jeden raz vidieť, ako stokrát počuť/čítať. Preto sme pre vás natočili úvodných dvadsať minúť z hry, aby ste si mohli urobiť menšiu predstavu o tom, čo na vás v samotnom pekle čaká.

Zábery pochádzajú z finálnej verzie hry, ktorá sa včera sprístupnila všetkým záujemcom. Hoci je zrejmé, že kompresia videa trochu zhoršuje kvalitu obrazu, no i tak máte dobrú predstavu o tom, ako hra vyzerá v rozlíšení 1080p, pri 60 snímkoch za sekundu a na maximálne možné detaily. Aby sme nenarúšali zážitok, video neobsahuje žiaden komentár, a tak môžete dobre posúdiť i spracovanie audio stránky. Určite nám nezabudnite napísať, ako na vás Agony pôsobí a či hra vôbec podľa vás stojí za to.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky