Register

A password will be e-mailed to you.

Usporiadať súťaž o niečo atraktívne sa môže javiť ako jednoduchá vec, no vôbec tomu tak nie je. Trafiť sa do vkusu stovkám, či tisícom hráčov je náročné. Nedávno sme súťažili o horúcu novinku God of War, ktorá jednoznačne zabodovala. Dnes si zahráme o titul, ktorý je taktiež vynikajúci (viď naša recenzia), a zároveň aj mimoriadne mrazivý.

Ako už ste si mohli všimnúť na titulnom obrázku, v hre je novinka Frostpunk, ktorú majú na svedomí autori mimoriadne úspešného počinu This War of Mine. Ako predošlý titul, tak i novinka od 11 bit studios vás pri hraní postaví pred neľahké rozhodnutia, z ktorých určite nebudete mať dobrý pocit, nech už sa rozhodnete akokoľvek. To si už však budete musieť vyskúšať na vlastnej koži, ak náhodou vyhráte 😉

Podmienkou pre zaradenie sa do súťaže bude totiž dať like na súťažný status, verejne ho zdieľať a do komentára napísať, ktorá stratégia je podľa vás tou najlepšou v hernej histórii. To je všetko, potom už zostáva jediné, a to dúfať, že sa práve na vás usmeje šťastena.

A aby skrátka neprišli ani hráči, čo nemajú Facebook, môžete sa zapojiť prostredníctvom formulára, kde zodpoviete rovnakú otázku, plus zadáte svoje meno a e-mail. Taktiež veľmi jednoduché, voľba je na vás.


Organizátor súťaže:

Redakcia somhrac.sk

Podmienky súťaže:

Zo súťaže sú vylúčení členovia redakcie somhrac.sk. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné splniť podmienky uvedené vyššie. Súťažiaci, ktorí splnia podmienky, budú v databáze zoradení vzostupne, pričom každému bude pridelené unikátne číslo od 1 po X (kde X je celkový počet súťažiacich, ktorí postúpili do zlosovania). Výherca bude vylosovaný na základe náhodne vygenerovaného čísla skrz server random.org. Súťaž je určená pre obyvateľov Slovenska a Česka.

Výhru nie je možné vymáhať súdnou cestou.

Ak sa nám nepodarí s výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vyžrebovaniu náhradníka / náhradníkov.

Termín súťaže:

Súťaž potrvá v termíne od 08. mája 2018 do 13. mája (vrátane), 23:59 hod.. Meno výhercu zverejníme v nasledovných dňoch.

Komentuj!