Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

V týchto dňoch prebiehajú v Poľsku oslavy. 11bit studios oslavuje príchod ich novinky Forstpunk, a zároveň aj prekročenie hranice 2,5 milióna predaných kusov hry This War of Mine. Práve tento úspech motivoval autorov k tomu, aby sprístupnili Anniversary Edition na Steame do konca týždňa úplne zadarmo. Akcia končí 8. apríla 2018, takže ešte máte zopár dni na to aby ste si hru vyskúšali.

Ak vás tento titul osloví, poľské štúdio pre vás pripravilo jedinečnú zľavu a vy môžete túto edíciu This War of Mine na Steame získať za zvýhodnenú cenu 5,69€. Hra si za krátku dobu podmanila veľký počet fanúšikov, ktorým ponúka okúsiť skľučujúce obdobie ničivej vojny práve z pohľadu obyčajných civilistov. Vojnovo ladený titul si za uplynulé obdobie získal mnoho ocenení. Ak ešte váhate, či je táto príležitosť stvorená aj pre vás, skúste a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Miroslav Slemenský

V dobe kedy počítače ako 386 a 486 zažívali svoje počítačové nebo, pribúdali aj moje skúsenosti s hrami a technikou. Postupom času sa prehlbovali aj zážitky spojené s hernými konzolami ako sú PlayStation a Xbox. Avšak možnosti, ktoré mi priniesol PC mi učarovali až do dnes. Preto som ostal verný PC. Dnes sa okrem práce a webu SomHráč venujem moderovaniu FB page hry Escape from Tarkov.

Súvisiace príspevky