Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) oznámila, že balenie PlayStation®VR (PS VR*1) + PlayStation®Camera je po novom dostupné za cenu 299€ miesto pôvodných 399€.

Od uvedenia na trh v októbri 2016 bolo vydaných už viac ako 300*2*3 PS VR herných titulov a iného obsahu od vydavateľov a vývojárov tretích strán, a taktiež SIE Worldwide Studios (SIE WWS). PlayStation® VR pokračuje vo svojom vývoji a hráči sa tak môžu tešiť na rozšírenie herného lineupu uvedením nových PS VR titulov ako Blood & Truth, WipEout Omega Collection, Firewall Zero Hour (SIE WWS), The Persistence (Firesprite Ltd), Star Child (Playful Corp), Eden Tomorrow (Soul Pix), Rick and Morty: Virtual Rick-ality (Adult Swim Games) a Smash Hit Plunder (Triangular Pixels). Pribudne aj nový obsah pre PS VR experience, a to Virry Safari: Wild Encounters (Fountain Digital) and CoolpaintrVR (Singular).

S novou, atraktívnejšou cenou bude i naďalej možné pokračovať v rozvoji PS VR platformy a jej obsahu tak, aby PlayStation® zostal tým najlepším miestom pre hranie.

*1 Zahŕňa PlayStation®VR WORLDS (download kód) v európskych regiónoch.
*2 K dátumu 27. marca 2018
*3 Ponuka titulov sa môže líšiť podľa regiónu

Komentuj!