Register

A password will be e-mailed to you.

Hororová detektívka Call of Cthulhu, ktorej celý názov znie Call of Cthulhu: The Official Video Game sa nezadržateľne blíži. Hra mala vyjsť pôvodne už vlani, ale nakoniec bola odložená na tento rok. Čakanie na vydanie si môžeme skrátiť aj zverejnenými gameplay zábermi.

Spomínané gameplay zábery hráčom jasne ukazujú, na čom budú vývojári z Cyanide stavať. Alfou a omegou titulu by mala byť temná, až mrazivá, atmosféra a cez predstavenie hry novinárom sme sa dozvedeli aj to, že hra ponúkne hneď niekoľko možností, ako sa dostať do nejakého objektu. V priloženom videu vidíme, že hlavná postava vchádza do budovy hlavnými dverami, avšak možností bude viacero. Záležať bude len vás, ako dôkladne budete preskúmať okolie a koľko stôp objavíte.

Dokončenie hry by malo trvať približne 12 až 15 hodín, čo je na súčasnosť naozaj slušné číslo. Nehovoriac o určitej znovuhrateľnosti prameniacej zo skúšania rôznych postupov. Do hry budú dokonca zapracované aj rôzne fóbie a zlé voľby sa môžu negatívne premietnuť aj na vašej príčetnosti. Call of Cthulhu zatiaľ nemá stanovený presný dátum vydania, avšak hru očakávame koncom, respektíve začiatkom roka 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Komentuj!