Register

A password will be e-mailed to you.

Vydanie pirátskej sandbox adventúry Sea of Thieves pre Xbox a Windows 10 sa pomaly blíži. Microsoft preto ponúka celú sadu príslušenstva s tematikou tohoto očakávaného dobrodružstva. Čo všetko obsahuje a koľko to bude stáť?

Určite najdôležitejší pre hráča je gamepad, ktorý bol už predstavený v decembri 2017 a dá sa už aj kúpiť. Vyhotovený je v neónových fialovo-zelených farbách s pirátskou lebkou uprostred. Cena sa pohybuje od 59,99 €, k tomu dostanete do hry exkluzívnu Ferryman sadu oblečenia, 14-dňový Xbox Game Pass a 14 – dňový Xbox Live Gold prístup zadarmo. Avšak Rare a Microsoft sa rozhodli, že len samotný gamepad nestačí a tak pridávajú viac.

Môžete si teda predobjednať stojan na gamepad v rovnakých neónových farbách ako gamepad, obyčajný je v cene 15 dolárov. Ak chcete nabíjací stojan, ten bude stáť 50 dolárov, ale podľa Microsoftu bude dostupný až začiatkom apríla 2018. No a posledný diel tejto sady je 2TB externý disk Seagate, takisto v peknom neónovom vyhotovení. Ten bude dostupný od 20. marca 2018 za cenu 90 dolárov a pri jeho kúpe dostanete do hry exkluzívnu zbraň The Midnight Blunderbuss a mesačné členstvo v Xbox Game Pass. Viac informácií nájdete na stránkach Xboxu.

Takto vyzerá Ferryman Clothing Set, ktorý dostanete k Sea of Thieves gamepadu

Ak stále váhate, či do Sea of Thieves ísť, môžete si prečítať dojmy z uzavretého beta testu a na našom Youtube kanáli si môžete pozrieť aj gameplay video z hrania sólo režimu. Sea of Thieves vychádza 20. marca 2018 na Xbox One a Windows 10. V deň vydania bude okamžite dostupný aj v službe Xbox Game Pass.

Komentuj!