Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Pamätáte si Far Cry 3: Blood Dragon? Táto stand-alone expanzia k Far Cry 3 sa niesla v duchu osemdesiatkových sci-fi ,,trhákov”, kde mali hlavné slovo ninjovia, draci a kyborgovia. Vo Far Cry 4 sme v rámci season passu dostali znova viac-menej klasický obsah, teda rozšírenie hlavnej kampane. Vo Far Cry 5 to však v Ubisofte znova rozbalili naplno. A zdá sa, že tentokrát to bude znova stáť za to.

Season pass bude obsahovať tri prídavky, každý je obsahovo úplne iný a ani jeden nebude mať nič spoločné so základnou hrou Far Cry 5.

Prvá kampaň s názvom Dead Living Zombies nás nechá bojovať s hordami zombie v štýle béčkových zombie bijákov.

Druhý prídavok nesie názov Hours of Darkness, zavedie nás do minulosti bojovať vo Vietname proti jednotkám Vietcongu.

Posledným DLC bude Lost on Mars, kde si to pre zmenu rozdáte v boji o život s mimozemskými príšerami.

Okrem toho, ak si kúpite season pass, dostanete k nemu aj singleplayerový základ hry Far Cry 3, s dnes už legendárnym Vaasom v úlohe záporáka.

Far Cry 3: Classic Edition, ako je táto re-edícia pomenovaná, neskôr vyjde aj samostatne pre PS4 a Xbox One. Cena Season Passu zatiaľ nebola ohlásená, ale zatiaľ si môžete spraviť chuť na hru novým príbehovým trailerom.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Som fanúšikom čistej hrateľnosti, milujem takmer všetky žánre, od RPG, cez stratégie, až po riadne adrenalínové FPS. Medzi moje najoblúbenejšie série patrí Diablo, Age of ,,všeličo", Shadow Warrior či Dark Souls. Z novších hier som v poslednej dobe prepadol The Division. No a špeciálne miesto v mojom hernom rebríčku ma séria s Geraltom z Rivie od poľských CDPR.V súkromnom živote sa venujem plastikárskemu priemyslu, rodine a svojej milovanej Alfe Romeo 159.

Súvisiace príspevky