Register

A password will be e-mailed to you.

Microsoft už predstavil februárovú nádielku hier pre majiteľov Xbox Live Gold a na rade je tak znova Sony. Japonská spoločnosť nám tentokrát servíruje naozaj zaujímavé tituly. Poďme sa teda pozrieť, čo si budeme môcť zahrať vo februári vďaka PlayStation Plus.

Na PlayStation 4 sa dočkáme akčnej plošinovky Knack, v ktorej si zahráme za rovnomennú kreatúru s menom Knack. Ide primárne záležitosť pre mladšie ročníky, ktorej najväčším lákadlom je dobre zvládnutý kooperačný režim. Ak máte radi adventúry zamerané na riešenie logických hádaniek, tak vás určite poteší titul Rime, určený rovnako na PlayStation 4. V ňom sa ocitneme v koži malého chlapca nachádzajúceho sa na neznámom ostrove a našou úlohou bude zistiť čo sa stalo, a prečo sme sa ocitli na tomto mieste.

Na PlayStation 3 a PlayStation 4 bude k dispozícii aj 2D skákačku Spelunker HD, v ktorej sa budeme brodiť rôznymi levelmi s množstvom prekážok. Ďalší titul Mugen Souls, určený na PlayStation 3 a PlayStation 4, je JRPG záležitosť, v ktorom sa s hlavným protagonistom Chou-Chou posnažíme ovládnuť vesmír pozostávajuci zo siedmich planét.

Nebudú chýbať ani dva tituly určené na PS Vita. Prvou je 2D akčná plošinovka Exiles End, a tou druhou netradične ladené RPG Grand Kingdom.

Okrem toho si majitelia PlayStation VR môžu zahrať vesmírnu strieľačku Starblood Arena.

Komentuj!