Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Prequel výbornej epizodickej adventúry Life is Strange sa po vzore prvej časti dočká aj krabicovej verzie. Dostupná nebude iba jedna edícia ale hneď tri. Herný obsah u všetkých troch bude rovnaký – všetky epizódy Before the Storm plus bonusová epizóda Farewell.

Prvá z týchto troch edícii s generickým názvom Standard Edition bude dostupná pre konzoly PS4 a Xbox One s cenovkou 30 dolárov. Ku vyššie spomínanému obsahu bude ako darček pribalená prvá epizóda pôvodnej hry Life is Strange. Pre druhú sezónu získate tri nové obleky pre hlavnú postavu a zaujímavú funkciu, kedy budete môcť ovládať soundtrack ako v Deluxe edícii.

Limited Edition je druhá edícia ktorú si budete môcť zahrať na konzolách. Za prípatok 10 dolárov získate všetko zo štandardnej edície, no tentokrát v balení nájdete aj artbook a CD so soundtrackom.

Najzaujímavejšou edíciou je tretia zo spomínaných – Vinyl Edition, ktorá je exluzívna pre obchod Square Enix a vyjde vás na 70 dolárov. Bude dostupná pre PS4 a Xbox One, kde dostanete pribalený kľúč pre PC verziu. V tejto edícii nájdete obsah predošlých dvoch edícii a k ním pribalené aj štyri platne s pôvodným soundtrackom. Ak si túto edíciu predobjednáte, Square Enix vám zašle figurky Chloe a Rachel spolu s DLC kódmi na outfity do hry. Tieto edície budú dostupné 6. marca 2018.

 

Komentuj!

komentárov