Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Nielen Sony, ale aj Microsoft nás každý mesiac dopuje kvalitnými hrami. Čo si táto americká spoločnosť prichystala pre majiteľov Xbox Live Gold na február 2018?

V prvom titule pre majiteľov Xbox One si v hre Shadow Warrior zahráme za ninju Lo Wanga, ktorý bude za pomoci svojej katany a zvyšného zbraňového arzenálu likvidovať nielen ľudských protivníkov, ale aj rôznych démonov. (Celý február)

Ak by vás omrzeli klasické diely série Assassin’s Creed, Microsoft nám servíruje 2.5D spin-off Assassin”s Creed Chronicles: India. Ani v ňom však nebude chýbať klasický parkour, doplnený rôznymi stealth možnosťami. (15. február 2018)

Na Xbox One a Xbox 360 sa môžete tešiť na pretekársky titul Split/Second, ktorý ponúkne trate pripravené k absolútnej deštrukcii. Ak si k tomu prirátame skvelý soundtrack, zbesilú jazdu a rýchle autá, o zábavu je zrejme postarané. (1. február 2018)

Posledným titulom ponuky je Crazy Taxi. Ten si môžete zahrať na Xbox One a Xbox 360, pričom hra ponúka rýchly arkádový štýl, v ktorom je čas vašim najväčším nepriateľom (15. február 2018).

Pozdáva sa vám februárová nádielka, alebo si myslíte, že nová ponuka je o niečo slabšia aká tá predchádzajúca?

 

 

Komentuj!

komentárov