Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Okrem vyhlásenia redakčnej hry roku sme nechali aj vás, našich čitateľov, aby ste zvolili titul, ktorý vás v roku 2017 zaujal najviac. A ako už býva zvykom, výsledky mnohých z vás prekvapia.

Začnime najskôr tretím miestom. Na ňom sa umiestnil reštart značky Prey. Hoci hra bodovala v recenziách a aj u hráčov, predsa len nešlo o titul, ktorý bol pre každého. Napriek tomu sa hra dokázala vo vašej volenke prebojovať na tretiu priečku a poraziť omnoho ambicióznejších protivníkov. Úprimne, toto sme nečakali!

Aby tých prekvapení nebolo málo, druhé miesto by taktiež tipoval iba málokto. Striebornú priečku totiž obsadil run and gun hit Cuphead. Skvelé umiestnenie pre výbornú hru. Prey nás prekvapil, no o tak skvelom umiestnení pre Cuphead sa nám ani nesnívalo. Máte vkus, to sa musí nechať 🙂

Poďme na miesto číslo jeden. Zlaté umiestnenie už tak veľkým prekvapením byť nemusí, i keď víťazstvo Assassin’s Creed Origins sme nepredpokladali. Ide o skvelú hru, o tom niet pochýb, no v konkurencii hier ako Horizon Zero Dawn, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, PUBG a mnohých ďalších sme mali iných favoritov. I napriek tomu ide o dobrú voľbu 😉

Na záver ďakujeme všetkým zúčastneným za hlasy.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky