Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

My v redakcii sme si už svojich favoritov na hru roku 2017 vybrali. Skôr, než sa dozviete výsledky si však zvolíte hru roku 2017 vy. Sme zvedaví, ktorý titul si získal vaše srdcia najviac. Takže poďme na to, vyberte si svojho favorita!

Do výberu sme sa snažili zaradiť väčšinu titulov, ktoré si v tomto roku odniesli z recenzií aspoň ako-tak slušné známky. Samozrejme, nechýbajú ani hry, ktorých priemerné hodnotenia sa blížili k 100% (napríklad The Legend of Zelda: Breath of the Wild). Je však iba na vás, ktorá hra bude v čitateľskej ankete nakoniec stáť na mieste číslo jedna.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky