Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Kto má rád náročnejšie hry, tomu určite nie sú cudzie značky ako Demon’s Souls, Dark Souls, či Bloodborne. Za nimi stojí spoločnosť FromSoftware a tá, ako už vieme, aktuálne pracuje na svojej ďalšej hre. A tú nám pomaličky, ale isto začínajú odhaľovať.

Teaser na novinku sa nesie v znamení hesla Shadows Die Twice. Moc toho o sebe zatiaľ neprezrádza, no i napriek tomu je jasne vidieť, že o brutalitu nebude núdza ani v tomto prípade. Mnoho špekulácií hovorí o Bloodborne II (odkaz hesla na Shadow of Yharnam), no či sa tieto dohady potvrdia zatiaľ nie je možné povedať. Ďalšou a o niečo viac pravdepodobnou možnosťou je pokračovanie série Shadow Tower, k čomu opäť odkazuje spomínané heslo. Každopádne, ak by išlo o pokračovanie Bloodborne, ideálnym miestom na odhalenie by bola akcia PlayStation Experience 2017. Tá sa koná tento víkend, pričom tlačová konferencia nás čaká v zajtrajších skorých ranných hodinách.

Ako to vidíte vy? Pôjde o úplnú novinku? Pokračovanie Shadow Tower? Alebo ste našli nejaký detail, ktorý potvrdzuje, či vyvracia dohady o Bloodborne II? Ak áno, neváhajte svoj postreh napísať do komentárov na našom FB. Podľa nového tweetu od Yasuhira Kitaa z FromSoftware máme čakať ďalšie informácie v období 12 mesiacov, no snáď nebudú musieť fanúšikovia tohto štúdia čakať až tak dlho. Alebo hra za rok vyjde? No, uvidíme…

Komentuj!

komentárov