Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Kto by už len nepoznal Syberiu. Titul, ktorý v roku 2002 rezonoval hernou scénou za ostatné roky zlegendárnel. A hoci ide o skvelú hru, určite ju mnoho z vás minulo, najmä tie mladšie ročníky. Teraz však máte jedinečnú príležitosť na nápravu.

Kate Walker, hlavná hrdinka tejto dnes už trojdielnej série dokázala pred pätnástimi rokmi učarovať nejednému hráčovi. I vďaka tomu sa titul dočkal dvoch pokračovaní, pričom to najnovšie vyšlo tento rok. Hoci návrat legendy v podobe hry Syberia 3 nedopadol úplne podľa očakávaní, stále išlo o dobrý počin. Určite odporúčame prečítať si recenziu, tá vám napovie viac.

Aby sme sa však vrátili k hlavnej téme, legendárnu adventúru z pera Benoîta Sokala nájdete aktuálne zadarmo v obchode GOG. Na získanie hry máte ešte približne tridsať hodín, čo je stále dostatok času. Netreba však zbytočne váhať. Jedinečnú atmosféru tohto počinu vám priblíži priložený trailer., ktorý síce pochádza z verzie pre Nintendo Switch, no pôvodné trailery dnes už kvalitou bohužiaľ neočaria.

Komentuj!

komentárov