Register

A password will be e-mailed to you.

Ako je zvykom, začiatkom každého mesiaca sa dočkáme ohlásenia pár hier zdarma na konzoly Playstation a Xbox. Tí, ktorí si predplatili službu PS Plus si 7. novembra môžu do svojej knižnice pridať nasledujúce hry. 

Hlavným ťahákom pre PlayStation 4 je pokračovanie nesmrteľnej série s názvom Worms Battlegrounds. Od nekompromisných súbojoch malých červíkov si budeme môcť odpočinúť pri umelecky ladenej plošinovke Bound (PS4/PS VR). Spoločensky ladený titul That’s You zostáva v ponuke už niekoľký mesiac po sebe a majiteľov PS VR postraší skvelá odbočka Until Dawn: Rush of Blood.

Majitelia tretej generácie Playstation sa môžu tešiť na retro strieľačku R-Type Dimensions, indie oddychovku Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic. Handheld PlayStation VITA dostane beat-em-up titul Dungeon Punks (taktiež aj pre PS4) a obe epizódy, piateho pokračovania dnes už kultovej série Broken Sword s názvom Broken Sword 5: The Serpent’s Curse.

Novembrové hry nevyrazili dych tak, ako sme si za posledné mesiace zvykli. Na druhej strane hry stoja za vyskúšanie a veríme, že si nájdu svoje publikum.

Komentuj!