Register

A password will be e-mailed to you.

Populárna online akcia na štýl Battle Royale  PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS v Decembri opustí Early Access. Čo tento krok priniesie v praxi? 

Či už ste aktívnym hráčom PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, alebo vás vlna hypu tejto hry minula, určite ide o veľkú hernú udalosť.  PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS alebo skrátene PUBG je novodobý fenomén, ktorý láme rekordy v počte hráčov. Veď v štatistikách Steamu prekonal aj stálice Valve, vrátane Doty 2, a uchmatol si jasné prvenstvo. A to aj napriek tomu, že hra je stále v štádiu Early Access. To sa však čoskoro zmení.

Jeden z vývojárov v Paríži pri príležitosti akcie Games Week Today totiž oznámil prechod na finálnu verziu hry. A tej by sme sa mali dočkať v druhej polovici decembra 2017, respektíve ku koncu roka. To znamená pomerne rýchly nástup po Xbox verzii, ktorá bude vydaná 12. decembra 2017. V praxi to bude znamenať, že verzia 1.0 bude dostupná pre Xbox a PC zároveň, čo Han Kim, CEO PUBG Corp., označil za veľké míľniky v procese evolúcie štúdia. Súčasne dodal, že hry na tieto dve platformy nebudú úplne identické. Zmeny sa prejavia zrejme na samotných mapách a niektoré súčasti pre Xbox verziu budú vypustené až časom. To však neznamená, že by sa niektorí priaznivci svojej platformy mali cítiť ukrivdení, pretože hlavným cieľom je mať čo najpodobnejšie verzie hier a to čo najskôr.

S verziou 1.0 pribudne do hry aj nová púštna mapa, ktorá dorazí na Xbox o niečo neskôr.

Komentuj!