Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Jeden veľký Steam výpredaj sme už tento rok zažili. Letný výpredaj roka 2017 zúžil peňaženku nejednému fanúšikovi hier, ktorý pri tak masívnych zľavách jednoducho neodolal a musel zakúpiť minimálne niekoľko zlacnených titulov. Samotný Steam má však tento rok naplánované ešte tri podobne veľké výpredaje a my už dokonca poznáme aj dátumy počas ktorých budú prebiehať.

Prvý a zároveň aj najbližší výpredaj začína už 26. októbra 2017 a potrvá až do 1. novembra 2017. Jedná sa o každoročný halloweensky výpredaj. Najvýraznejšie zľavy teda dostanú tituly s hororovou tematikou. Nasledovať bude jesenný výpredaj, ktorý vypukne už 22. novembra a potrvá celý jeden týždeň teda do 28. novembra. Tento výpredaj nebude mať konkrétnejšiu tematiku a tak budú pravdepodobne zlacnené všetky tituly s malými výnimkami. Tie najmasívnejšie zľavy však prídu až v decembri. Čaká nás totiž zimný výpredaj, ktorý začne presne tri dni pred Vianocami – teda 21. decembra 2017 a tento ošiaľ skončí až 4. januára 2018. Pôjde o tie najväčšie zľavy väčšiny titulov na Steame. Tento výpredaj budú sprevádzať aj špeciálne kartičky za, ktoré si môžete následne vytvoriť odznaky a vylepšiť si svoj Steam profil.

Informácie o dátumoch výpredajov však väčšinou bývajú len orientačné, no tieto sú priebežne potvrdené aj portálom Kotaku, ktorý sa zaoberá novinkami v hernej oblasti. Naše peňaženky teda tento rok čakajú ešte tri veľké testy. Dokážeme im odolať alebo opäť podľahneme výpredajovej horúčke?

 

Komentuj!

komentárov