Register

A password will be e-mailed to you.

Oficiálna liga známej multiplayerovej hry Overwatch začne už tento rok. Ide o veľmi očakávanú udalosť, pretože hneď na prvý pohľad zaujmú vysoké sumy, ktoré sa dajú zarobiť hraním tejto hry. Hraním si budete môcť údajne zarobiť aj 40 000 € za rok.

Ak sa vám zdá táto suma vysoká, musíme spresniť, že ide iba o minimálny zárobok. Tí najlepší hráči dostanú  totiž niekoľkonásobne viac. Profesionálna liga v hre Overwatch s názvom Overwatch League sa už začína rozbiehať naplno. Začiatkom júla bolo oznámených prvých 7 tímov, ktoré sa zúčastnia zahajovacej sezóny. Každý tím môže mať vo svojej zostave až 12 reprezentantov, pričom platí, že minimálny počet je 6 hráčov. Každý tím si môže počas náboru vybrať akéhokoľvek hráča, ktorý splňuje legislatívne požiadavky bez ohľadu na krajinu z ktorej pochádza. To znamená, že pokiaľ sa pravidelne umiestňujete vysoko v rebríčkoch, existuje pomerne vysoká šanca, že sa vám niekto ozve. Nábor začal už prvého augusta a skončí 30. októbra 2017.


Takže ak by sa vám niekto z týchto tímov ozval, môžete rátať s výbornou kariérou, keďže podľa pravidiel ligy bol minimálny plat stanovený na 50 tisíc dolárov (čo je okolo 40 000 €). Samozrejmosťou je aj zdravotné poistenie a dôchodkové zabezpečenie. Tak čo, neskúsite šťastie a nezačnete hrať Overwatch naplno?

Komentuj!