Register

A password will be e-mailed to you.

Humble Bundle prináša nový balík zliav. Tentokrát sa k slovu dostávajú vydavatelia z Deep Silver a kvalitnými titulmi nešetria. Priestor dostali veľké značky vývojárov Volition, Tequila WorksPiranha Bytes a ďalších.

Humble Saints Row Bundle nie je z tých skromnejších. Ponúka rovno 14 titulov rozdelených do 4 stupňoch a ako som naznačil, nejedná sa len o hry zo série Saints Row od štúdia Volition. V prvej vrstve nájdeme kompletnú edíciu fantasy RPG Risen 3: Titan Lords so všetkými DLC. Spoločnosť mu robia hororová platformovka Deadlight: Director’s Cut, FPS rozprávajúca príbeh severo-kórejskej okupácie USA v 2027 Homefront a druhý diel série, ktorá prepožičala svoj názov celému balíčku, Saints Row 2. Všetky hry z tohto stupňa sú dostupné už od $1.

Pokiaľ však preplatíte priemer všetkých kupujúcich odomknú sa ďalšie lahôdky v podobe Saints Row: The Third, menšieho dielu série, ktorý funguje aj ako standalone epilóg štvrtého pokračovania a zavedie vás do samotného pekla, Saints Row: Gat Out of Hell. Druhú úroveň dopĺňajú hry od dvojice japonských štúdií. Akčná platformovka pripomínajúca Mega Mana, Mighty No. 9 od Comceptu a štylizovaná mlátička Killer is Dead – Nightmare Edition. Na začiatku budúceho týždňa sa odomkne ešte jeden titul, no ten zostáva nateraz neznámy.

Tretí stupeň vyžadujúci $15 vylepšuje predchádzajúce a ponúka najnovšie pokračovania dvoch sérií z predchádzajúcich stupňov. Nový sťahovateľný obsah sa odomnkne pre Saints Row: The Third a Saints Row: Gat Out of Hell. Plné hry sú tu zastúpené Homefront: The Revolution Standard Edition, ktorý pokračuje v príbehu severo-kórejskej okupácie o 2 roky neskôr. Bola však vlažne prijatá kritikmi, kvôli slabšiemu podaniu príbehu. Tento problém sa však netýka Saints Row IV: Game of the Century Edition, ktorá uzatvára tento. stupeň Humble Bundlu. Pokiaľ máte radi šialený humor plný populárnych referencií, tu si prídete na svoje.

Trocha netradične sa v tomto balíčku vyskytuje aj 4. stupeň začínajúci na $75, čo je v histórii Humble Bundle jeden z najdrahších stupňov vôbec. Žiadnu výhodnú kúpu tu už však nečakajte. Jedná sa viac-menej len o možnosť predobjednať si pripravovaný titul od Volitionu Agents of Mayhem ako súčasť jednej kúpy spolu s ostatnými 13 hrami. Agents of Mayhem by mal byť open-world titulom s humorom podobným poslednému dielu Saints Row, no v novom prostredí a štýle.

Ponuka je naozaj pestrá a zaujímavá, preto neváhajte a prezrite si ju aj priamo na stránkach obchodu.

Komentuj!