Register

A password will be e-mailed to you.

Portál Humble Bundle nám už v minulosti ponúkol viacero kvalitných hier zadarmo a inak tomu nie je ani teraz. Najnovšie totiž môžete získať bez väčšej námahy vydarenú FPS Shadow Warrior.

Spoločnosť Flying Wild Hog sa v roku 2013 rozhodla previesť klasickú FPS Shadow Warrior do modernej podoby a ich snaha slávila úspech. V reboote sa, tak ako aj v pôvodnej hre, ujmete roly zabijaka a ninju Lo Wanga, ktorý dostal úlohu získať pre svojho zamestnávateľa meč v hodnote dva milióny dolárov. Ako to však v podobných hrách býva, situácia sa veľmi rýchlo zvrtne a vám neostáva nič iné len sa chopiť meča a začať porciovať svojich protivníkov na malé kúsky.

Shadow Warrior môžete získať úplne zadarmo na tomto odkaze, pričom k dispozícii je rovno špeciálna edícia hry. Tá obsahuje navyše aj kladivo z hry Serious Sam 3, katanu z Hotline Miami, digitálny artbook a digitálny soundtrack. Štandardne si ju inak môžete kúpiť na Steame za 44,99 €.

Komentuj!

O autorovi

V dobe kedy počítače ako 386 a 486 zažívali svoje počítačové nebo, pribúdali aj moje skúsenosti s hrami a technikou. Postupom času sa prehlbovali aj zážitky spojené s hernými konzolami ako sú PlayStation a Xbox. Avšak možnosti, ktoré mi priniesol PC mi učarovali až do dnes. Preto som ostal verný PC. Dnes sa okrem práce a webu SomHráč venujem moderovaniu FB page hry Escape from Tarkov.

Súvisiace príspevky