Register

A password will be e-mailed to you.

Hoci sa príbeh herného Half-Life nerozrástol už takmer viac ako desaťročie o nové dobrodružstvá našich obľúbených hrdinov, aspoň komiksová séria sa dočká ďalšej epizódy. Táto séria pôvodne začala len ako fanúšikovský projekt, no neskôr zaujala aj Valve Corporation a dostala od nich oficiálnu licenciu. Môžeme ju teda považovať za súčasť tohto legendárneho univerza, pričom už čoskoro sa k nám dostane tretia kapitola s podtitulom “The Pit”.

Príbeh komiksového Half-Life sleduje hneď tri hlavné postavy. Otca, mladého vedca a v neposlednom rade aj mimozemského bojovníka. Všetky postavy sú vtiahnuté do mestečka menom New Franklin, kde na nich na každom rohu číha nejaké nebezpečenstvo a kde odhalia strašlivé tajomstvo. Treba podotknúť, že príbeh sa odohráva krátko po incidente v Black Mesa.

Celá séria by mala celkovo obsahovať 13 kapitol, pričom každá z nich má od 25 až po 30 strán. Tretia kapitola sa k nám dostane už 21. júla. V nej sa naši hrdinovia dostanú do gladiátorskej arény, ktorá združuje pochytané tvory zo sveta Xen. Tretia kapitola má priniesť vyvrcholenie udalostí z predošlých epizód a sami autori tvrdia, že sa jedná o to najlepšie čo zatiaľ vyprodukovali.

Prvá epizóda je dostupná zadarmo prostredníctvom Steamu a za každú ďalšiu budete musieť zaplatiť dve eurá. Treba ešte podotknúť, že fanúšikovia si sériu pochvaľujú, takže ak ste náhodou túto sériu minuli, mali by ste jej dať minimálne šancu.

Komentuj!

komentárov