Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Nový balík od Humble Bundle stojí rozhodne za to, pretože ponúka hromadu kvalitných hier za zlomok pôvodnej ceny. Aktuálna ponuka poteší hlavne fanúšikov adventúr a hier od štúdia Telltale.

Humble Telltale Games Bundle ponúka veľa hier aj na pomery podobných balíkov, veď posúďte sami – už v prvej vrstve vám odomkne 9 hier! Pritom sa nejedná o pochybné tituly, ale o hry z dielne veľmi známeho vývojárskeho štúdia Telltale. V spomínanej prvej vrstve dostanete prvé 2 série zo sveta Sam & Max. Taktiež tu nájdete obidva diely zaujímavej série Puzzle Agent, zameranej hlavne na plnenie rôznych menších logických problémov. Pre milovníkov kariet sú tu Telltale Texas Hold’em a Poker Night at the Inventory, ktoré sa venujú práve najznámejšej kartovej hre. Klasickejšími hrami z dielne amerických vývojárov sú potom Hector: Badge of Carnage a Bone – Episode 1 & 2, ktoré ocenia hlavne adventúristi. Tí iste nepohrdnú ani jedným z najznámejších titulov od Telltale, The Walking Dead – Season 1, ktorý vrstvu uzatvára.

Prostredná vrstva môže byť vaša klasicky po prekonaní priemeru všetkých platieb. Nachádza sa tu The Walking Dead – Season 2 The Walking Dead: Michonne, druhá séria známej ságy spolu s menšou hrou venujúcou sa udalostiam medzi komiksovými zošitmi 126 a 139. Od vážnejších problémov si čiastočne oddýchnete v Tales from the Borderlands, kde sa autori rozhodli pre o niečo humornejšie poňatie. Ďalšou hrou vo výbere je Game of Thrones, ktorá je previazaná s udalosťami rovnomenného fantasy seriálu od HBO. Okrem 50% zľavy na plnohodnotnú 3. sériu The Walking Dead: A New Frontier prostrednú vrstvu uzavrie ešte niekoľko zatiaľ neodhalených hier, ktoré sa objavia až po prvom týždni trvania akcie. Najvyššia vrstva stojí 15 dolárov a nájdete tu jeden z novších počinov štúdia – Batman – The Telltale Series. Okrem toho niekoho istotne poteší aj Minecraft: Story Mode spolu s doplnkovými epizódami z Adventure Pass.

Nádielka je to rozhodne bohatá, preto neváhajte a prezrite si ju aj priamo na stránkach obchodu.

Komentuj!

komentárov