Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Pomerne nová nezávislá hra Jotun je po krátky čas dostupná úplne zadarmo, nepremeškajte teda príležitosť a aktivujte si ju na vybraných stránkach čím najskôr.

Túto ručne kreslenú akčnú hru majú na svedomí kanadskí vývojári zo štúdia Thunder Lotus Games. Po úspechu na Kickstarteri si hra neskôr odbila premiéru v roku 2015 na Steame. Neskôr sa ale v špeciálne označenej Valhalla Edition pozrela aj na PS4, XBO a Wii U. O túto edíciu ale zároveň neboli ochudobnení ani PC hráči a práve pre PC platí táto dočasná akcia. Hra bude cez víkend zadarmo k dispozícii na GOGu aj na Steame, kde vám po pridaní do knižnice zostane na účte navždy. Autori berú túto akciu ako promo pre ich nový titul – hororovú plošinovku Sundered. Aj v nej sa predvedú krásnou, ručne kreslenou grafikou.

Čo sa týka rozdávaného Jotunu, pozornejší čitatelia už odhalili jeho zasadenie. Tvorcovia sa rozhodli pre nordickú mytológiu a postupne svoj vývojový progres zaznamenávali aj na vlastnom blogu, kde sa dočítate viacero zaujímavých informácií. Hlavná hrdinka Thora sa ocitá v posmrtnom živote a pred vstupom do Valhaly sa musí ešte raz pustiť do boja. Tentokrát však bude bojovať proti rôznym mýtickým bytostiam.

Komentuj!

komentárov