Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Creative Technology Ltd dnes oznámila, že pridáva do svojho portfólia kompaktného Bluetooth reproduktora Muvo 2c množstvo nových letných farieb práve včas. Okrem existujúcej modrej, červenej, zelenej a čiernej farby, pribudne oranžová, ružová, fialová a tiež tyrkysová.

Creative Muvo 2c: Úplne nová oranžová, ružová, fialová a tyrkysová

Nová farebná paleta je inšpirovaná jasnými žiarivými hravými farbami leta. Vďaka svojmu ľahkému, kompaktnému dizajnu odolnému voči striekajúcej vode si môžu užívatelia vychutnávať svoju hudbu nahlas kdekoľvek na svojich obľúbených letných prázdninových miestach, či už pri bazéne, na pláži alebo aj v parku.

Creative Muvo 2c – Kompaktný vodeodolný Bluetooth reproduktor, ktorý ponúka pôsobivý zvuk s hlbokými basmi

Reproduktor Muvo 2c so vstavaným MP3 prehrávačom je navrhnutý s profesionálne vyladenými meničmi a zabudovaným pasívnym žiaričom pre ohromujúci zvukový výkon. Reproduktory poskytujú užívateľom dnešných smartfónov a tabletov malé, ale výkonné reproduktorové Bluetooth riešenie, ktoré si môžu vziať so sebou kdekoľvek – Muvo 2c je odolný voči prachu a striekajúcej vode. Creative Muvo 2c tiež umožňuje užívateľom bezdrôtovo pripojiť druhý reproduktor pre ešte širšiu úroveň zvuku kdekoľvek. A ak by to bolo málo, reproduktory disponujú softvérom Sound Blaster Control Panel pre PC a Mac počítače, ktorý umožňuje používateľom plne si prispôsobiť akustický profil a nastavenia ekvalizéra (EQ) presne podľa seba.

Creative Muvo 2c v plnom farebnom prevedení

Cena a dostupnosť

Nové farebné prevedenia reproduktora Creative Muvo 2c sú od 1. júla 2017 dostupné na webovej stránke Creative.com za 39.99 EUR.
Pre informácie o dostupnosti v obchodoch kontaktujte svojho predajcu.
Pre viac informácii o produkte, navštívte prosím webovú stránku www.creative.com.

Komentuj!