Register

A password will be e-mailed to you.

Na pokračovanie série DiRT sme nemuseli čakať veľmi dlho. Iba nedávno sme tu mali DiRT Rally, no na druhej strane, od vydania DiRT 3 uplynulo už šesť rokov. Pokiaľ máte radi hry s pretekárskou tematikou, potom by ste mali nasledovným riadkom venovať pár minút svojho času.

Spolu s internetovým obchodom Kinguin sme si pre vás pripravili súťaž o PC verziu DiRT 4, ktorý sa naozaj vydaril. Dôkazom sú hodnotenia na Metacritic, kde si PC verzia zatiaľ drží priemer 80%, PlayStation 4 verzia 84% a Xbox One verzia dokonca až 87%. Nutno však poznamenať, že hodnotenie PC verzie je vytvorené na základe 11 recenzií, hodnotenie PS4 verzia z 39 recenzií a u Xbox One verzie je to z 17 recenzií. Naša recenzia taktiež dokazuje, že Codemasters aj tentokrát trafili klinec po hlavičke a naservírovali hráčom výborný titul.


Pre zaradenie do zlosovania je potrebné vyplniť formulár priložený nižšie. Otázky sú skutočne jednoduché, takže sa neváhajte zapojiť, môžete získať tento skvelý titul takmer bez námahy.

Nezabudnite našu FB stránku podporiť likom, budete tak mať prehľad o novinkách z herného sveta a neuniknú vám ani ďalšie súťaže 🙂


Organizátor súťaže:

Redakcia somhrac.sk

Podmienky súťaže:

Zo súťaže sú vylúčení členovia redakcie somhrac.sk a pracovníci internetového obchodu Kinguin. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné splniť podmienky uvedené vyššie. Súťažiaci, ktorí splnia podmienky, budú v databáze zoradení vzostupne, pričom každému bude pridelené unikátne číslo od 1 po X (kde X je celkový počet súťažiacich, ktorí postúpili do zlosovania). Výherca bude vylosovaný na základe náhodne vygenerovaného čísla skrz server random.org.

Výhru nie je možné vymáhať súdnou cestou.

Ak sa nám nepodarí s výhercom skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov.

Termín súťaže:

Súťaž potrvá v termíne od 30. júna 2017 do 03. júla 2017 (vrátane), 20:00 hod.. Meno výhercu zverejníme v nasledovných dňoch.

Za poskytnutie titulu DiRT 4 do súťaže ďakujeme internetovému obchodu Kinguin.

Komentuj!