Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Anglické štúdio Rebellion iba nedávno predstavilo svoju novú značku Strange Brigade. Autori série Sniper Elite si chceli po rokoch oddýchnuť od ostreľovačskej tematiky, a tak nám naservírujú počin, kde síce akcia nebude chýbať, no omnoho väčší dôraz bude tentokrát kladený na kooperáciu a a rôzne nadprirodzené prvky.

Hru sme si bližšie predstavili v samostatnej novinke, takže sa nebudeme zbytočne opakovať. Konečne sme však dostali názornú ukážku toho, ako hra bude vyzerať v akcii, a to aj s komentárom samotných autorov. Hoci ide o ukážku alpha verzie, hra už teraz nevyzerá vôbec zle. Zasadenie do 30. rokov minulého storočia spolu so zvolenou farebnou paletou dodáva titulu dobrú atmosféru. V kooperácii bude Strange Brigade určite zábava, no je otázne, či po celú dobu hrania. To sa však dozvieme až vtedy, keď hra vyjde.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky