Register

A password will be e-mailed to you.

GOG nás opäť rozmaznáva. Tentokrát spustil veľký letný výpredaj, kde za výhodné ceny ponúka vyše 1500 hier zo svojho katalógu. K tomu rozširuje aj svoju ponuku služby GOG Connect.

Výpredaj trefne nazvaný Summer Sale je naozaj masívny, ako už býva na GOGu zvykom. Tomu zodpovedá aj jeho trvanie, na nákupy budete mať čas až do 20. júna. Tešiť sa opäť môžete na viacero hotových balíkov od známych internetových osobností a herných serverov, kam patrí napríklad aj PC Gamer alebo Destructoid. Tieto balíky však zrejme zaujmú iba niektorých. Pre zbytok je tu pochopiteľne možnosť nakúpiť si hry jednotlivo. Veľmi rýchlo ale zistíte, že prejsť celý katalóg zliav vám nejaký čas potrvá. Preto sme pre vás vybrali aspoň niekoľko tipov, ktoré podľa nás stoja za pozornosť.

Pre chudobnejších máme dobrú správu – klenoty je možné nájsť aj za pár eur. Obľúbenú klasickú adventúru Broken Sword: Director’s Cut kúpite už za 1,09€ a prvý diel vydarenej série Deponia dokonca len za 0,89€. Akčnejších hráčov poteší Star Wars Republic Commando Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy, ktoré stoja zhodne po 2,29€. Vo vyššej cenovej hladine stojí za pozornosť chválená cyberpunková hra Sattelite Reign za 3,99€ alebo westernová ťahovka Hard West za 5,99€. Pre plné peňaženky dávame na známosť iba nedávno vydanú plošinovku Little Nighmares, ktorá výborne dopadla aj v našej recenzii. Stojí totiž len 14,99€. Solídne RPG Dragon’s Dogma: Dark Arisen môže byť vaše za 11,99€. Hlavným idolom GOGu je rozhodne Zaklínač a Witcher 3: Wild Hunt – The Game of the Year Edition môžete získať za 25€. Je to síce trochu vyššia suma, no dostanete za ňu naozaj poriadnu dávku zábavy.

Aj keď vás náš výber nezaujal, rozhodne zavítajte do obchodu, niečo si totiž určite nájdete. Ak tak urobíte, dostanete dokonca hru zadarmo. Pri prvom nákupe počas výpredaja totiž dostanete darček v podobe hry Rebel Galaxy. Nad rámec výpredaja GOG rozšíril aj svoju službu GOG Connect, ktorá vám do knižnice pridá vybrané hry, ktoré už vlastníte na Steame. Musíte mať však spárované účty a pridanie hier inicializovať manuálne zo stránky obchodu.

Komentuj!