Register

A password will be e-mailed to you.

Štúdio Rebellion hráči poznajú najmä vďaka sérii Sniper Elite, avšak toto anglické štúdio má na svojom konte omnoho viac počinov. Medzi nimi nájdeme napríklad klasiku menom Aliens versus Predator, či hry ako Judge Dredd: Dredd vs. Death, Rogue Trooper, Aliens vs. Predator (2010), Gunfighter: The Legend of Jesse James, katastrofálny Shellshock 2: Blood Trails a mnoho ďalších, viac, či menej kvalitných titulov. Dnes Rebellion predstavili úplne novú kooperatívnu akciu nazvanú Strange Brigade.

Mnoho informácií o Strange Brigade zatiaľ nemáme, no v skratke pôjde o kooperatívnu akciu zasadenú do 30. rokov minulého storočia. Nepôjde však o titul držiaci sa skutočných udalostí, v tomto ohľade sa autori odviazali. Bojovať tak budeme s rôznymi mytologickými kreatúrami, ktoré na svet privolala oživená egyptská čarodejnica. Z oznámenia vieme, že hra sa bude odohrávať v zákutiach britského impéria, kde sa skrýva nebezpečenstvo a iba málokto, kto sa na tieto miesta vypravil sa vrátil naspäť domov.

V hre majú byť prítomné rôzne fantastické a zabudnuté civilizácie zahalené tajomstvami, zradné hrobky plné nástrah a chýbať nebudú ani (podľa tlačovej správy) nepredstaviteľní nepriatelia, vďaka ktorým si otestujete svoje schopnosti. Skupina, ktorá sa tejto hrozbe postaví bude pozostávať zo štyroch členov, pričom každý jeden má byť jedinečný, disponovať inými zbraňami a nadprirodzenými schopnosťami. Bližšie detaily zatiaľ nie sú známe, no počas nadchádzajúce E3 sa pravdepodobne dozvieme o hre viac.

Zatiaľ nevieme ani to, na kedy je predbežne naplánované vydanie, no oznamovací trailer hlási “Coming Soon”. Podľa všetkého hra pobeží na rovnakom engine, ktorý poháňal aj Sniper Elite 4, aspoň sa to tak javí zo screnshotov a traileru. Isté sú však platformy, na ktorých sa Strange Brigade objaví. Tu nás prekvapenie nečaká, takže si zahrajú hráči na PC, PlayStation 4 a Xboxe One. Na záver ešte pripájame niekoľko screenshotov.

Zdroj: GameSpot

Komentuj!