Register

A password will be e-mailed to you.

Mali ste v poslednej dobe chuť zahrať si kvalitnú multiplayer akciu z druhej svetovej vojny? Ak je odpoveď na túto otázku áno, tak v tom prípade pre vás máme dobré správy. Internetový obchod Humble Bundle sa totiž rozhodol ponúknuť titul Rising Storm Game of the Year Edition úplne zdarma.

Jedná sa o veľmi dobre hodnotený multiplayerový titul ktorý vyšiel v roku 2013, pričom ide o stand alone expanziu hry Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad. Titul je chválený za svoju nekompromisnú obtiažnosť, realistické spracovanie zbraní, samotných bojov a v neposlednej rade aj za mnoho obsahu v podobe ako oficiálnych, tak aj fanúšikovských módov. Už o niekoľko dní by malo vyjsť pokračovanie Rising Storm 2: Vietnam, a tak aspoň môžete zistiť, či je tento počin od štúdia Tripwire Interactive pre vás. Aj keď prvý Rising Storm vyšiel už v roku 2013, jeho servery sú stále plné a hra má stále mnoho priaznivcov po celom svete. Na Steame má titul aktuálne hodnotenie 9/10

Hru môžete získať prostredníctvom Humble Bundle obchodu. Stačí sa zaregistrovať a klúč k hre následne aktivovať na svojom Steame. Samozrejme nemali by ste ale dlho váhať, nakoľko akcia potrvá už len do 18 hodiny zajtrajšieho dňa, čiže 27. mája 2017. Medzitým vám o hre niečo povie aj jej trailer.

Komentuj!