Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Poľské štúdio Bloober Team je hráčom známe hlavne vďaka vydarenej hororovej hre Layers of Fear. Tvorcovia pochopiteľne svoj úspešný žáner hororovej adventúry neopúšťajú a momentálne pracujú na svojom novom projekte s názvom Observer.

Na rozdiel od klasickejšieho hororu Layers of Fear sa má Observer odohrávať v cyberpunkovej verzii východnej Európy. A tak sa namiesto skúmania duše utrápeného maliara v starej viktoriánskej vile ujmeme úlohy policajta Dana, ktorý s pomocou svojich schopností hackuje fóbie svojich klientov.
Vývojári zatiaľ nezverejnili veľa podrobnosti o svojej novej hre. Hru prvýkrát predstavili počas výstavy E3 2016 a odvtedy vypustili zopár videí, ktoré aspoň čiastočne naznačujú o čom  nakoniec Observer bude…

“Zameriavame sa hlavne na prepracovaný príbeh, podávaný cez herné prostredie.” nechal sa počuť vývojár Rafal Basaj, Takže pokiaľ máte radi cyberpunk a zároveň aj hororový žáner, hra by mohla byť určená práve pre vás. My vám ponúkame videá z hry, vrátane nedávno vypusteného teaser traileru.

Komentuj!

komentárov