Register

A password will be e-mailed to you.

V prípade, že ste ešte nehrali akčnú online TPS hru od Ubisoftu s názvom Tom Clancy’s The Division, tak tento víkend na to máte možnosť. Od dnešného dňa sú voľne prístupné servery pre všetkých hráčov a pre všetky platformy, na ktoré hra vyšla.

Od klasickej skúšobnej verzie sa táto akcia líši najmä v tom, že dostanete počas tejto doby k dispozícii  všetok obsah zo štandardnej edície. Môžete hrať buď samostatne, v kooperačnom režime s ďalšími hráčmi, alebo sa zúčastniť priamo bojov v tzv. Temnej zóne. Pôvodná štandardná trial verzia je počas tejto akcie obmedzená do ôsmej úrovne alebo časovo obmedzená na šesť hodín hrania. Počas free víkendu je zároveň platná aj 60% zľava na štandardnú a Gold edíciu hry zároveň so Season Passom. Pokiaľ sa rozhodnete si The Division kúpiť, tak sa vám prenesú aj vaše uložené pozície.

Bezplatný víkend sa začal na platformách PlayStation 4 a Xbox One už dnes ráno o 9:00 hodine a pre PC verziu sa začne večer o 19:00 v našom časovom pásme. Víkend potrvá do 7. mája o 22:00 pre PC a až do pondelka 9:00 pre PlayStation 4 a Xbox One. Pre majiteľov Xbox One je nutnosť vlastniť účet Xbox Live Gold. Prehľadné a presné údaje, dokedy akcia potrvá, nájdete na nasledujúcom obrázku.

Komentuj!