Register

A password will be e-mailed to you.

O slovenskom RPG titule Sacred Fire sme už párkrát písali. Poslednou informáciu bolo, že sa pokúša uspieť v kickstarterovej kampani. A teraz môžeme s potešením skonštatovať, že Sacred Fire nakoniec uspel.

Slovenské štúdio požadovalo najmenej 50 000 dolárov a tento cieľ sa podarilo mierne prekonať. Celkovo zatiaľ 1 268 podporovateľov (backerov) podporilo túto hru do závere kampane sumou cez 54 000.

Ciele kampane, ktorá končí 13. apríla 2017 sú inak zaujímavé. Keby vybraná čiastka dosiahla hranicu 55 tisíc, Sacred Fire by ponúkol vylepšenú úpravu hráčovej postavy tak, aby ste si mohol vytvoriť vlastného hrdinu. Po prekonaní hranice 60 000 by do hry pribudol hrdinov vnútorný hlas, ktorý by ho sprevádzal dôležitými rozhodnutiami. A pokiaľ by backeri boli štedrí a nadelili Sacred Fire až 65 000 dolárov, je prisľúbený dokonca čiastočný dabing všetkých desiatych hlavných spojencov a nepriateľov.

Dátum vydania je plánovaný na apríl 2018. Cena hry začína na 20 eur za predobjednávku cez Kickstarter. K dispozícii sú samozrejme rôzne odmeny podľa výšky príspevku. Pred troma týždňami vývojári predstavili aj nový trailer.

Komentuj!