Register

A password will be e-mailed to you.

Autori sľubne vyzerajúceho multiplayerového titulu Escape from Tarkov nám predstavili novú frakciu, ktorá sa bude vyskytovať v hre. Konkrétne pôjde o takzvaných scavengerov čiže zberačov. Okrem informácií o novej frakcii nám autori ponúkli rovno aj gameplay video, ktoré nám danú frakciu ukázalo aj priamo v akcii.

Scavengeri sú miestni násilníci, ktorí zostali v meste aj po evakuácií a začali rabovať a zabíjať každého koho stretli. Nemajú žiadne morálne zásady a dokonca ani žiaden plán. Jediné čo ich zaujíma sú zásoby, ktoré sú ochotní ich získavať akýmkoľvek spôsobom. Nehodlajú sa deliť o svoje územie a ani o svoje zásoby so žiadnou inou frakciou (USEC, PMC, BEAR).

Zberači budú plne hrateľnými postavami v hre, ale zároveň sa budú vyskytovať aj v podobe AI, ktorá bude útočiť na hráčov v úlohe zvyšných troch frakcií. Zberači majú pochopiteľne najväčšiu výhodu v tom, že na nich AI tejto frakcie nebude útočiť a tak ich jedinými nepriateľmi budú skutoční hráči. Na druhej strane môže niekto považovať za nevýhodu to, že vybavenie, spawn oblasti a dokonca aj zbrane budú vždy generované náhodne.

Ak vás hra zaujala a chceli by ste si ju vyskúšať, tak príležitosť na to budete mať už toto leto prostredníctvom uzavretého beta testu. Zatiaľ sa môžete pokochať gameplay videom, ktoré nám autori ponúkli.

 

Komentuj!

komentárov