Register

A password will be e-mailed to you.

Časovo obmedzené hry zadarmo nie sú na Steame žiadnou novinkou. Najnovšie sa pre takúto ponuku rozhodli vývojári stojaci za hrou Motorsport Manager. Radíme vám ale poponáhľať sa, pri tejto hre je totiž každá chvíľa navyše vítaná.

Štúdio Playsport Games bude zrejme väčšine z vás neznáme. V roku 2014 však vyvinuli hru Motorsport Manager pre mobilné zariadenia. Úvodnú verziu pre iOS o rok nasledoval aj Android a po úspechu hry sa vývojári rozhodli ju prepracovať pre PC.  Vyšla na jeseň minulého roku a hneď pri vydaní zaznamenala nadšené recenzie. Autori sa totiž mobilné korene titulu tak pozmenili, že neboli vôbec badateľné.

Ak ste o nej doteraz nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Až do pondelka bude voľne k dispozícii na Steame. Každý fanúšik motoršportu si tak môže na vlastnej koži vyskúšať, aké náročné je viesť úspešný pretekársky tím. Aj bez oficiálnych licencií je totiž veľká pravdepodobnosť, že vás titul zaujme. Možno až natoľko, že sa po vypršaní skúšobnej verzie rozhodnete pre kúpu plnej hry. No pokiaľ by ste náhodou boli rozhodnutí kúpiť si ju už teraz, môžete využiť vynikajúcu 50% zľavu.

Komentuj!