Register

A password will be e-mailed to you.

Jeden z najočakávanejších titulov tohto roku je doslova za dverami. Mass Effect: Andromeda vychádza už budúci týždeň, pričom zahraniční novinári a niekoľko šťastlivcov sa už k hre dostalo. Medzi nimi je aj známy insider vystupujúci pod prezývkou shinobi602.

O shinobim je známe, že je obrovským fanúšikom série Mass Effect, a preto sa nemožno čudovať tomu, že sa už k hre dostal. Na svojom Twitter účte v poslednej dobe zdieľa čoraz viac materiálov z Mass Effect: Andromeda, dokonca na NeoGAFe spísal aj jeho dojmy z niekoľkých hodín hrania. Vyhýba sa však spoilerom, keďže hráčom nechce pokaziť zážitok z hry. Pokiaľ sa na tento očakávaný titul tešíte, určite sa tohto insidera oplatí sledovať, aspoň vám skráti čakanie na hru. Nasledovné screenshoty pochádzajú z PlayStation 4 verzie, ktorú shinobi602 hrá na PlayStation 4 Pro.

Na záver ešte menšia pripomienka, už v túto chvíľu je pre predplatiteľov služieb EA Access a Origin Access dostupná trial verzia, v ktorej môžete stráviť 10 hodín. Postup v single-player kampani je obmedzený, no zvyšný čas môžete stráviť v multiplayerovom režime. Ako ochutnávka to však určite postačí. Zvyšok hráčov si bude musieť počkať do 21. marca, kedy Mass Effect: Andromeda vychádza.

Komentuj!