Register

A password will be e-mailed to you.

Počas ďalšieho týždňa sa pomaly prehupneme do ďalšieho kalendárneho mesiaca tohto roku. Čo nás čaká v marci 2017 v rámci služby Xbox Live Gold? Ponuka je to naozaj vydarená.

Februárová ponuka na Xbox Live Gold bola pomerne pestrá. Na svoje si prišiel viac-menej každý, no ponuka v marci je ešte o niečo lákavejšia.

Na Xbox One sa dočkáme psychologického hororu Layers Of Fear, v ktorom sa ocitneme v koži šialeného maliara. Hra si v recenziách odnášala celkom slušné hodnotenia a dobre obstála aj v našej recenzii.

Ďalšou hrou na Xbox One  je  multiplayerovka Evolve, v ktorej sa môžete stať buď jedným zo štyroch lovcov, alebo monštrom a rozdať si to medzi sebou. Hra bude k dispozícii so všetkým obsahom, ktorý mala Ultimate Edition.

Na Xbox 360 si budeme môcť zahrať akčnú strieľačku s RPG prvkami Borderlands 2, čo je taktiež viac než zaujímavý titul a okrem neho aj zábavnú arkádovku Heavy Weapon, v ktorej okúsime možnosť ovládať tank. Oba tituly si naviac budete môcť zahrať vďaka spätnej kompatibilite aj na Xbox One.

Ste spokojní s marcovou ponukou ? Dajte nám vedieť.

Komentuj!