Register

A password will be e-mailed to you.

Séria Sniper Elite je tu s nami už približne dvanásť rokov. Zatiaľ najnovší, v poradí štvrtý diel vyšiel iba pred pár dňami, konkrétne 14. februára. V Sniper Elite 4 sa vracia Karl Fairburne, hlavný hrdina celej série, pričom sa po minulom výlete v Afrike presunul do slnečného Talianska. Ako tento výlet dopadol?

V podstate stačí povedať, že ak sa vám páčili predošle Faiburneove výlety, bude vás baviť aj najnovší diel. Väčšina recenzií hovorí o doposiaľ najlepšej časti, avšak oproti Sniper Elite III sa hra príliš neposunula. Röntgenové zásahy sú však aj tentokrát veľmi návykové a uspokojujúce, takže ak vás bavilo strieľanie nacistov do slabín a iných častí tela minule, budete sa zabávať aj pri Sniper Elite 4.

Ako možno vidieť z menšieho výberu (použili sme údaje zo serveru Metacritic), Sniper Elite 4 sa drží prevažne nad 75%, čo je určite slušné číslo. O žiadnu revolúcia sa však štúdio Rebellion ani nepokúšalo. Cieľom bolo naservírovať fanúšikom to, čo majú na tejto sérii radi, a to sa im podľa všetkého podarilo.

Komentuj!