Register

A password will be e-mailed to you.

Ako sme už avizovali, dnešná súťaž je posledná. Hovorieva sa, že to najlepšie prichádza na záver, a preto sme si pre vás nachystali niečo pre majiteľov PlayStation 4, dokonca ide o jednu z najnovších hier pre túto platformu.

Dnes sme si pre vás vďaka spoločnosti SONY pripravili súťaž o dve promo kópie titulu The Last Guardian. Tento exkluzívny počin pre PlayStation 4 u nás v recenzii dopadol veľmi slušne a aby ste mohli správne zodpovedať súťažné otázky (áno, dnes to bude o trochu náročnejšie), budete musieť zabrúsiť do jej textu. Otázky sú:

  1. Ktorý nedostatok hry je najvýraznejší (skrátka to najhoršie na hre)?
  2. Ako sa volá chlapcov operený spoločník?
  3. Ktoré hry sú “predchodcami” titulu The Last Guardian?
  4. Koľko % od nás hra obdržala v recenzii?
  5. Na akú platformu mala hra vyjsť pôvodne?

Pre zaradenie do zlosovania je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky, odpovede zaslať na e-mailovú adresu sutaz.somhrac.sk@gmail.com a do predmetu napíšte “Vianočná súťaž #06”. Nezabudnite na Facebooku zdieľať náš status so súťažou. Môžete zanechať na statuse aj like, ale nie je to povinnosť, no odozva vždy poteší. Je to skutočne jednoduché, takže sa neváhajte zapojiť.

Organizátor súťaže:

Redakcia somhrac.sk

Podmienky súťaže:

Zo súťaže sú vylúčení redaktori vydavateľa – somhrac.sk , ako aj ich rodinní príslušníci. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné splniť podmienky uvedené vyššie. Súťažiaci, ktorí splnia podmienky, budú v databáze zoradení vzostupne, pričom každému bude pridelené unikátne číslo od 1 po X (kde X je celkový počet súťažiacich, ktorí postúpili do zlosovania). Výherca bude vylosovaný na základe náhodne vygenerovaného čísla skrz server random.org.

Ak sa nám nepodarí s výhercom skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov.

Termín súťaže:

Súťaž potrvá v termíne od 28. do 30. decembra 2016, konkrétne do 12:00. Výhercov zverejníme tento týždeň (predpokladaný dátum je 30. december).

Komentuj!