Register

A password will be e-mailed to you.

Ak ste fanúšikom MMORPG žánru, ak chcete gigantickú a kvalitnú hru, veľa toho na výber nemáte. Buď ste v tábore Blizzardu, alebo v tábore EA. Druhý zmienený  sa spolčil s Bioware a spolu sa dali za vznik Star Wars The Old Republic. A práve táto hra v týchto dňoch hra oslavuje svoje piate výročie.

Ak sa bavíme o žánri MMORPG, tie sa snažia svoj svet vždy oživiť či už sezónnymi doplnkami, alebo doplnkami po dosiahnutí istej hranice životnosti. EA sa preto rozhodli pri tejto príležitosti hráčov potešiť novým ingame obsahom. Okrem Santu v hre dostanete aj Jawu, holotrénera a 7 kusovú kolekciu umenia. Aby toho nebolo málo, môžte si vybrať aj nové pevnosti na Coruscante alebo Dromunda Kaase a to len za 5 kreditov (pôvodná cena je 5000). Určite viete, že Star Wars The Old Republic je už dlhšiu dobu free-to-play, ale stále tu existuje možnosť si hru mesačnými poplatkami zlepšiť. Ak ste teda v teda za posledných 5 rokov na týchto poplatkoch minuli aspoň 779$, dostanete ako bonus sochu galaktickej aliancie, ktorú môžete umiestniť do pevnosti.

swtor-knights-of-the-eternal-throne-2

Ak vás však ani toto nepresvedčí nahliadnuť do hry, alebo sa aspoň vrátiť skontrolovať galaxiu, možno vás poteší informácia o vydanej novej expanzii z minulého týždňa s názvom Knights of the Eternal Throne, ktorý celú hru výrazne vylepšuje po každej stránke. Príbeh nás posúva do času po bitke o Odessen. Outlander, hrdina veľkej galaktickej vojny brojí proti novej imperátorke Vaylin a jej dobyvačnej výprave voči galaxii. Aby ste si ho však mohli zahrať, musíte byť predplatiteľom, čiže byť prémiovým hráčom aspoň po dobu jedného mesiaca.

swtor-knights-of-the-eternal-throne-jawa

Komentuj!